InspiraCzech

ZÁZNAM KONFERENCE: https://bit.ly/3rxABSt

NLINE MINIKONFERENCE, DATUM: 23. 4. 2021, 9:30 – 11:00 HODIN

InspiraCzech je online minikonference pořádaná s cílem autenticky sdílet a vzájemně se inspirovat k zvládnutí mnohých karierních výzev, stejně jako přinášet aktuální trendy a doporučení pro rozvoj kariéry. Ten první odpoví na otázky: Co teď a co potom? Aneb jaký bude Váš další pracovní tah?

PROGRAM

9:30 – 9:50 

Inspirativní řečník „CO SE DĚJE NA PRACOVNÍM TRHU, PO JAKÝCH DOVEDNOSTECH JE NYNÍ POPTÁVKA.”  

Eliška Šonská Steklíková, Chief People Care Officer, GoodCall

9:50 – 10:30    

Panel „CO BYCH UDĚLALA ZNOVU A CO UŽ NE. CO PLÁNUJI DÁL?“

  • Hana Kučerová, CEO Opero a moderátorka akce
  • Renata Langmannová, Influencerka a spoluzakladatelka Cool Sisterz
  • Veronika Němcová, Head of Public Affairs, Communications and Sustainability,  The Coca-Cola Company
  • Veronika Tamchynová, ředitelka komunikace, Four Seasons Hotel Praha

10:30 – 11:00    

Inspirativní řečník „A CO KDYŽ MĚ PROPUSTÍ NEBO SE ROZHODNU PRO ZMĚNU? ANEB JAK SE NA ZMĚNU PŘIPRAVIT.“  

Kateřina Šamanová, Managing Partner at Bedfort Management Consultants


KDO JSOU NAŠE ŘEČNICE

Hana Kučerová, CEO Opero

Hanka je součástí Opera od samého začátku, tedy od poloviny roku 2016. Tenkrát krásné prostory Štencova domu viděla poprvé a vše bylo ještě v rané fázi rekonstrukce. Prošla si téměř vším – od vytvoření procesů, sestavení týmu přes event management či rozšíření prostor Opera a nyní je necelé 2 roky v řídící pozici. Vystudovala obor Economics & management na ČZU, strávila rok života v Andalusii a každý rok se jí povede na měsíc vycestovat a poznávat krásy okolních kontinentů.  

Renata Langmanová, Influencerka a spolumajitelka Cool Sisterz

Renata je česká modelka působící převážně v zahraničí, vítězka České Miss 2006, ambasadorka projektu Teribear (Teribear By Renata) Nadace Terezy Maxové dětem. Od roku 2017 je úspěšnou influencerkou a spolumajitelkou komunikační agentury Cool Sisterz,

Veronika Němcová, Head of Public Affairs, Communications and Sustainability,  The Coca-Cola Company

Veronika do společnosti Coca-Cola nastoupila na jaře 2020 s cílem zvýšit povědomí o aktivitách společnosti a zaměřit se na posílení oblasti udržitelnosti a CSR, které patří mezí klíčové priority společnosti The Coca Cola Company celosvětově. Přechozí 4 roky působila v ING Bank ČR, kde řídila oddělení komunikace a CSR. Absolventka Vysoké školy ekonomické v Praze působila v rámci své profesní dráhy kromě bankovnictví také v oboru telekomunikací, médií a CSR. Měla mimo jiné na starost marketingové vedení produktů značky National Geographic v České a Slovenské republice. Veronika je vdaná, má dvě děti. Mezi její koníčky vedle rodiny patří hory, příroda a cestování.

Kateřina Šamanová, Managing Partner at Bedfort Management Consultants

Kateřina je původním povoláním právník, ale celou svoji pracovní kariéru strávila v oblasti Human Resources.

První část své kariéry pracovala na manažerských pozicích v oblasti HR. Druhou část své kariéry pracovala jako konzultant v oblasti procesního a strategického poradenství – specializace HR a Řízení změny, interní komunikace, firemní kultura a organizační design. Během této doby získala hluboké zkušenosti s velkými restrukturalizačními projekty v České republice i v zahraničí. Posledních 10 let se věnuje především Talent Managementu – kariérové poradenství, koučink (individuální/týmový), mentoring. Klientům pomáhá se na svoji dosavadní kariéru podívat z různých úhlů tak, aby co nejlépe využili svoje dovednosti a znalosti.

Eliška Šonská Steklíková, Chief People Care Officer, GoodCall

Eliška vystudovala obory andragogika a personální řízení a psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Tato zaměření se v jejím profesním životě i nadále prolínají a doplňují – v současnosti v rámci pozice Chief People Care Officer ve společnosti GoodCall, kde působí od jejího založení (tedy šestým rokem). Je neúnavnou propagátorkou celoživotního vzdělávání a rozvoje, nadšenou recruiterkou a starostlivou kolegyní. Své pracovní těžiště má v businessovém prostředí, nicméně stále udržuje čilý kontakt také s akademickou půdou a neziskovým sektorem. V soukromí již přes deset let pořádá menší networkingové akce pro ženy u příležitosti výměny oblečení. Ráda se obklopuje inspirativními, zručnými a zkušenými lidmi a šíří jejich myšlenky dál. Je vdaná a pečuje o roční dceru. Když může, ráda tančí, cestuje, divadelně improvizuje a šije.

Veronika Tamchynová, ředitelka komunikace Four Seasons Hotel Prague

Od listopadu 2019 působí na pozici ředitelky komunikace Four Seasons Hotel Prague a nyní i jako mentor PR týmu Four Seasons Hotel Gresham Palace v Budapešti. Pro společnost DHL Supply Chain v Londýně vytvářela globální i regionální komunikační strategie projektu OnerR12. Veronika působila mimo jiné jako Head of Global Communications v DHL IT Services, kde byla zodpovědná za interní a změnovou komunikaci v Evropě, Americe a Asii. Své pracovní zkušenosti sbírala i ve společnostech IBM, NBC Universal a Walt Disney Company. Má magisterský titul z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a absolvovala mezinárodní program managementu luxusního zboží na MIT Sloan School of Management v Cambridge, USA.